Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Podporujeme Magický víkend.

     

Přijďte na Magický víkend okusit Magii života 2. a 3. března

S jarem přichází naprostá novinka, hermetický festival Magický víkend - Magie života a důrazem kladeným na psychosomatiku a ovlivňování, tedy uvědomování vlastního Osudu a životních cest. Magie je pouze prostředkem hledání a následného nalézání.

Vůbec poprvé se akce tohoto druhu koná na neobvyklém a extrémně zajímavém místě se silným a magickým geniem loci, na Malé straně v Muzeu alchymistů a mágů staré Prahy (Jánský vršek 8), přímo u paty gotické věže, v jejímž podkroví měl slavný alchymista a mág magistr Edward Kelley jednu ze svých alchymistických laboratoří.

Kdo o Magickém víkendu 2. a 3. března vstoupí do chodby někdejšího Kelleyho domu tradičně zvaného U osla v kolébce a koupí si vstupenku (opravňující zároveň ke slevě 30 % do Muzea alchymistů a mágů staré Prahy a do Muzea strašidel v Mostecké ulici), vstoupí do podivuhodného světa, kde jsou, samozřejmě, vítány také děti i zvířata. Ke vstupence bude možné si z balíčku karet vybrat si osobní kartu dne, kterou jejímu novopečenému majiteli na místě a zdarma vyloží v tarotu vzdělaná čarodějka.

A co na vás čeká ještě? Nádvoří domu s živým ohněm se každou druhou hodinu stane dějištěm rituálů zacílených na lásku, štěstí, zdraví, peníze, vztahy i osobní ochranu. Nepůjde jen o jakési divadlo, naopak. Rituály se budou konat ve spolupráci s diváky, kteří se jich mohou aktivně účastnit, a tak začít pozitivně ovlivňovat svůj Osud. Aktivní účast návštěvníků očekáváme na celkem deseti přednáškách na téma o neexistenci náhod, sexuální magii, minulých životech, otevření třetího oka a dalších. Spontánní interakci nahrává tomu intimní atmosféra divadélka s omezenou kapacitou.

V unikátním gotického sklepení potkáte kartáře, astrology a osobnostní poradce. Může si nechat vyfotit auru a nechat si vysvětlit, co jeho osobní aura znamená. Může si nechat poradit ve všech oblastech, ve kterých potřebuje znát nové cesty i odpovědi na své otázky.  

Restaurace Kellyxír se stylovou výzdobou nabídne masitých i vegetariánských pokrmů  a nápoje, z nichž se leckdy valí kouř... Prostě alchymie v praxi.  Jistě nikoho z návštěvníků pak nepřekvapí, pakliže přímo na místě se vyfotí se samotným Edwardem Kelleyem.

Přijďte si i vy spolu užít atmosféru nového ezoterického festivalu Magický víkend - Magie života a inspirativní prostředí i setkání v samotném srdci starobylé  Prahy. A než to vypukne, aktuální informace najdete facebooku pod „heslem“ Magický víkend – Magie života.

Těšíme se na vás!

Identifikace a základní informace dle zákona

Sídlo: Vinohradská 343/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Spisová značka: N 1594 vedená u Městského soudu v Praze

IČO: 06928021

Účel nadačního fondu: 

Účelem nadačního fondu je finanční a organizační podpora projektů spojené s eliminací psychosomatických syndromů a posttraumatických syndromů, výzkum, vzdělání, realizace a propagace mentálně antiagingových konceptů ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery, podpora Bioenergetického institutu a jeho aktivit, podpora odborných terapeutických, harmonizačních, relaxačních, vzdělávacích a osvětových prostředků. Dále dle zakládající listiny činnosti v článku II.

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2020